Kurumsal

3C Mobil Yazılım Sistemleri. Ltd. Şti. yüksek teknolojiyi kullanarak kaliteli yazılımlar üretmek amacı ile 2017 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Sektörel yazılımlar, özel çözümler, hizmet-destek-eğitim alanlarında faaliyet göstermektedir.

3C Mobil Yazılım Sistemleri. Ltd. Şti. Uzman kadrosuyla mobil, yerel yönetim, üretim, sağlık, nakliye, lojistik, muhasebe, hizmet, borsa, sigorta, finans, fuar organizasyon sektörlerinin ihtiyaçlarını, kurumlara özgü, kullanımı kolay, güvenilir, esnek, parametrik, sağlam bir temel üzerine oturmuş, hızla gelişebilen yazılımlarla karşılamaktadır.

3C Mobil Yazılım “en kaliteli çözüm, en kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini” şirket politikası olarak benimsemiştir. Prensibimiz, yeni teknolojileri yakından takip etmek ve mevcut projelerimize entegre ederek müşterilerimizin hizmetine zamanında sunmaktır, başka bir deyişle; gelişen teknolojinin sunduğu artılardan zamanında, geç kalmadan faydalanmaktır.

Misyonumuz

Misyonumuz, özellikle taşımacılık sektöründe yazılım ve donanım geliştirme, sistem entegrasyonu konusunda üstün ve yenilikçi yaklaşımlarda müşterilerinin ihtiyacını en iyi şekilde karşılayan kaliteli ve güvenilir çözümler sunmaktır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, hem ulusal hem de uluslararası platformda başarıları ve kalitesiyle tanınan, özgün çözümleri ile teknolojiye ve sektöre yön veren, özellikle Ar-ge çalışmaları ile alanında lider ve öncü bir şirket olmaktır.

BİZE ULAŞIN


ADRES BİLGİLERİ

Dumlupınar Mah. Yumurtacı Abdibey Cad.
No:15 C Blok D 208
Kadıköy/ İSTANBUL

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Telefon: 0 (216) 340 80 80
Fax: 0 (216) 574 36 20
E-posta: info@3cmobil.com.tr


Tüm Hakları Saklıdır. © 2018 3C Mobil Yazılım Sistemleri Ltd. Şti.